Укр
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Інтернет магазин чаю Tea-Art

Ми постачаємо елітний чай, зібраний на плантаціях майстрів, які виробляють якісний чай, колекційний чай. Наша мета - дарувати людям задоволення і здоров'я за допомогою чаю. Для цього постачаємо тільки справжній чай. Чайна компанія "Tea-Art" постачає в Україну китайський чай Скарби Піднебесної та елітний чай Ренесанс.

Справжнє задоволення дарують тільки натуральні продукти. Все геніальне просто. Натуральний чай смачний, якщо він створений у гармонії з природою. Такий елітний чай дарує чистоту відчуттів. У нас Ви можете купити справжній китайський чай, а також тайванський чай, етнічні чайні та трав'яні напої України та інших країн. Чай без домішок, чай без ароматизаторів, чай без барвників - тільки натуральний чай.

Запрошуємо Вас у наш фірмовий магазин "Скарби Піднебесної". Правильніше буде сказати, що це чайний салон-магазин. Це, мабуть, епіцентр просування чайної культури в Україні! У нас Ви можете не просто купити чай, а й продегустувати його, оцінити його якість перед покупкою, а не після.

У нашому чайному салоні-магазині Вас чекає насолода чарівною атмосферою вишуканих чаювань, Ви можете пізнати чайну культуру і відкрити раніше невідому інформацію про чай, або пережити чайне блаженство, пізнавши, що таке чайна церемонія Гунфу Ча.
Зайшовши в наш інтернет-магазин чаю та посуду, ви можете купити чай з доставкою по Україні, не виходячи з дому чи офісу. Замовлення в нашому інтернет-магазині приймаються цілодобово.

В асортименті наші різні присутні чаї – від уже розкручених серед чайних гурманів Да Хун Пао, Ті Гуан Інь, чаю Пу-Ер до рідких і ексклюзивних чаїв – таких, наприклад, як цей руб або ця перлина.

У нас завжди є свіжі тайванські і материкові улун, справжній китайський зелений чай, білий чай і багато інших видів сьогодення, елітного чаю. Ми рекомендуємо спробувати GABA-чай - новий вид чаю, відкритий в Японії - чай, який забезпечує концентрацію уваги і швидкість мислення, а також знижує надлишковий кров'яний тиск.

Хорошому чаю - достойний посуд! Гідний посуд - означає якісний, красивий і функціональний. У нас представлений посуд як для чаювання в будинку або офісі, так і посуд, найкращим чином підходить для професіоналів у сегменті HoReCa.

Вгору