Заварник "Чайний Майстер" 500 мл циліндр
Заварник "Чайний Майстер" 500 мл циліндр Заварник "Чайний Майстер" 500 мл циліндр

Заварник "Чайний Майстер" 500 мл циліндр

Короткий опис:
Детальніше

Виробник: Tea-Art
Наявність: Є в наявності
500.00 грн.

Заварочний чайник "Чайний майстер" унікальний тим, що дозволяє легко і швидко заварити смачний і ароматний напій.

Це можливо завдяки його "секрету" - всередині основного сосуду розташований прозорий заварник, в якому вміщується листя чаю і заливається горяча вода. Всего 1 хвилину - і можна натискати на рушій!

Заварник приємний і легкий у використанні, чай виходить надзвичайно смачний. Причому заварювати чай таким чином можна багатократно!

Я саме головне: наявність рушія для швидкого злива готового напою запобігають перестоюванні чаю  у воді - лише так можна приготувати смачний, і, головне, - корисний чай.Приємних чаювань!

Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Продовжити
Новини
Маленький пуер з сильним характером
Маленька і начебто така що не претендує на вишуканість 50-ти грамова цеглинка шу пуеру 2013 року, раптово здивував своїм потужним енергетичним впливом...
 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості
Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність поход..
Що подарувати Батькам
"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник...
Що подарувати дівчині
Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."..