0
0

Zhygun Herbs

0
Аромат: спершу пряний, потiм – цитрусовий з анiсом i лемонграсом.Смак: делiкатний, маслянистий, з легкою прянiстю i солодкуватiстю.Склад: ягоди годжi, звiробiй, листя смородини, квiти жасмiну, саган дайля, анчан, лемонграс, лофант анiсовий, листя чор..
150.00грн.
Нет в наличии
0
Аромат: свiжий, з цитрусовими нотами лемонграсу та квiтковою прянiстю чебрецю.Смак: кисло-солодкий з трав'яними нотами. Кислинка малини, чорної смородини, каркаде, солодкiсть ягiд годжi та стевiї.Склад: ягоди малини, бузини, годжi плоди шипшини, яг..
150.00грн.
Нет в наличии
0
Аромат: квiтково-цитрусовi ноти, слiди анiсу, розмарину.Смак: кисло-солодкиий квiтковий, нiжний, маслянистий.Склад: елеутерокок, лимон, гінкго білоба, конюшина, ехінацея, лофант, звіробій, розмарин, саган дайля, конвалія, стевія.Покращує розумову дія..
110.00грн.
Нет в наличии
0
Аромат: медовий аромат з польовими квітами та легкою пряністю.Смак: легка солодкуватість липи, свіжість евкаліпту та легка гірчинка ромашки i листя берези.Склад: ягоди бузини, листя мати й мачухи, материнка, липа, ромашка, буквиця, меліса, буркун, ли..
95.00грн.
Нет в наличии
0
Аромат: аромат пряний, загадковий, нетиповий. З шавлiєю та iмбиром.Смак: солодко-пряний, з гостротою iмбиру, гiрчинкою берези та полину.Склад: iмбир, васильки, конюшина, квiти глоду, шавлiя, листя берези, буркун, саган дайля, чебрець, талабан, листя ..
110.00грн.
Нет в наличии
0
Аромат: cвiжiсть мелiси, духмянiсть лаванди та ромашки.Смак: освiжаючий з прянiстю чебрецю та ледь помiтною гiрчинкою ромашки i хмелю.Склад: материнка, лаванда, вереск, мелiса, м'ята, календула, чебрець, липа, ромашка, валерiана, шишки хмелю.Антидот ..
85.00грн.
Нет в наличии
Zhygun Herbs

Авторськi трав'янi збори з екологiчно чистих регiонiв України та свiту!

Вадим Жигун, травник у четвертому поколiннi. Він збирає, оброблює та комбiнує трав'янi збори пiд рiзнi потреби органiзму. Понад 130 трав з українських та свiтових рослин надають напоям яскравий нетиповий аромат, смак та післясмак.

Окреме мистецтво та його особистий челлендж – зробити унікальний мікс з коренів, трав, листя і квітів, який дасть ефект з першої порцiї.