Шу Пу-Ер Лао Ча Шин Цзо 7581, 2018
Шу Пу-Ер Лао Ча Шин Цзо 7581, 2018

Шу Пу-Ер Лао Ча Шин Цзо 7581, 2018

Короткий опис:
Детальніше

Наявність: Є в наявності
1340.00 грн.
Тип постферментаціі: Шу Пу-Ери
Форма: Млинець 357 г.
Місце збору: провінція Юньнань
Час збору: 2002 рік
Аромат: легкий деревний, з нотками сушених ягід, чорної горобини і смородини.
Смак: яскраво виражений, деревний, з нотками волоського горіха.
Післясмак: виражений, терпкуватий, що переходить в м'яку солодкуватість.
Колір настою: від червоно-коричневого до чорного.
Дія:  тонізує, прояснює свідомість і спонукає до активної дії.

Шу пуер Лао Ча Шин Цзо 7581 був зібраний і оброблений за технологією прискореної пост-ферментації в 2002 році, потім витримувався в розсипному вигляді до 2018 року, після чого був спресований у брикети по 250 г.

Відомо, що постферментація при дотриманні проходить швидше у розсипного чаю, тому 10-річний Шу Пу-Ер Лао Ча Шин Цзо 7581 - це сильновидержанний шу пу-ер.

Це дуже приємний, ароматний і смачний чай, який допомагає сконцентруватися на виконанні важливих завдань і досягненні поставлених цілей.

Шу Пу-Ер Лао Ча Шин Цзо 7581 має виражену тонізуючу дію.


Як заварювати Пуер

Рекомендуємо заварювати цей чай в гайвані або в невеликому (до 200 мл) глиняному чайнику

1. Використовуйте очищену бутильовану воду. При використанні водопровідної води (навіть після фільтрації) смак і аромат білого чаю можуть бути зіпсовані.

2. Використовуйте заварник обсягом не більше 200 мл, а краще 100-150 мл. Обполосніть заварник окропом.

3. Для приготування напою середньої міцності насипте в тільки що прогрітий окропом заварник сухий злегка розколотий ножем чай. Заповніть чаєм 1/3 обсягу заварника (якщо обсяг заварника 100 мл) або 1/5 об'єму заварника (якщо обсяг заварника 200 мл).

4. Закрийте заварник кришкою, візьміть його в руки і кілька разів сильно струсіть. Відкрийте кришку і насолодитеся ароматом прогрітого сухого чаю. Це просто фантастика!


5. Для заварювання використовуйте окріп з температурою 80-85оС. Залийте воду в прогрітий заварник з чаєм і тут же вилийте її. 

6. Знову кілька разів (а краще 5-10 разів) струсіть заварник. Відкрийте кришку - простір навколо Вас наповниться чарівним ароматом цього чудового чаю. Тепер чай готовий до заварювання.

7.  Залийте воду в заварник.

8.Час настоювання - близько 30 секунд (не більше!). Після закінчення цього часу перелийте напій з заварника в Ча Хай. Перелийте чай з Ча Хая в маленькі чашечки. Відкрийте заварник і насолодитеся ароматом чайного листя - він уже не такий, як був до заварювання (аромат буде змінюватися з кожним заварюванням).

9. Тепер - не поспішаючи - можна почати пити першу заварку. Пробуючи, маленькими ковточками.

10. Цей чай таким чином можна заварювати близько 10 разів. При цьому смак, аромат і післясмак кожної нової порції різні. Спробуйте заварити його таким чином, і буде нестерпно складно відмовити собі в такому задоволенні надалі. А якщо таку міні-церемонію провести для друзів - ніхто не залишиться байдужим!

11. Цей чай найбільш приємний і корисний, якщо пити його теплим, не даючи йому охолонути.

Приємних чаювань!

Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Продовжити
Новини
Маленький пуер з сильним характером
Маленька і начебто така що не претендує на вишуканість 50-ти грамова цеглинка шу пуеру 2013 року, раптово здивував своїм потужним енергетичним впливом...
 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості
Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність поход..
Що подарувати Батькам
"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник...
Що подарувати дівчині
Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."..