Шу Пу-Ер Лао Ча Шин Цзо 7581, 2018
Шу Пу-Ер Лао Ча Шин Цзо 7581, 2018

Шу Пу-Ер Лао Ча Шин Цзо 7581, 2018

Короткий опис:
Детальніше

Наявність: Є в наявності
1340.00 грн.
Тип постферментаціі: Шу Пу-Ери
Форма: Млинець 357 г.
Місце збору: провінція Юньнань
Час збору: 2002 рік
Аромат: легкий деревний, з нотками сушених ягід, чорної горобини і смородини.
Смак: яскраво виражений, деревний, з нотками волоського горіха.
Післясмак: виражений, терпкуватий, що переходить в м'яку солодкуватість.
Колір настою: від червоно-коричневого до чорного.
Дія:  тонізує, прояснює свідомість і спонукає до активної дії.

Шу пуер Лао Ча Шин Цзо 7581 був зібраний і оброблений за технологією прискореної пост-ферментації в 2002 році, потім витримувався в розсипному вигляді до 2018 року, після чого був спресований у брикети по 250 г.

Відомо, що постферментація при дотриманні проходить швидше у розсипного чаю, тому 10-річний Шу Пу-Ер Лао Ча Шин Цзо 7581 - це сильновидержанний шу пу-ер.

Це дуже приємний, ароматний і смачний чай, який допомагає сконцентруватися на виконанні важливих завдань і досягненні поставлених цілей.

Шу Пу-Ер Лао Ча Шин Цзо 7581 має виражену тонізуючу дію.


Як заварювати Пуер

Рекомендуємо заварювати цей чай в гайвані або в невеликому (до 200 мл) глиняному чайнику

1. Використовуйте очищену бутильовану воду. При використанні водопровідної води (навіть після фільтрації) смак і аромат білого чаю можуть бути зіпсовані.

2. Використовуйте заварник обсягом не більше 200 мл, а краще 100-150 мл. Обполосніть заварник окропом.

3. Для приготування напою середньої міцності насипте в тільки що прогрітий окропом заварник сухий злегка розколотий ножем чай. Заповніть чаєм 1/3 обсягу заварника (якщо обсяг заварника 100 мл) або 1/5 об'єму заварника (якщо обсяг заварника 200 мл).

4. Закрийте заварник кришкою, візьміть його в руки і кілька разів сильно струсіть. Відкрийте кришку і насолодитеся ароматом прогрітого сухого чаю. Це просто фантастика!


5. Для заварювання використовуйте окріп з температурою 80-85оС. Залийте воду в прогрітий заварник з чаєм і тут же вилийте її. 

6. Знову кілька разів (а краще 5-10 разів) струсіть заварник. Відкрийте кришку - простір навколо Вас наповниться чарівним ароматом цього чудового чаю. Тепер чай готовий до заварювання.

7.  Залийте воду в заварник.

8.Час настоювання - близько 30 секунд (не більше!). Після закінчення цього часу перелийте напій з заварника в Ча Хай. Перелийте чай з Ча Хая в маленькі чашечки. Відкрийте заварник і насолодитеся ароматом чайного листя - він уже не такий, як був до заварювання (аромат буде змінюватися з кожним заварюванням).

9. Тепер - не поспішаючи - можна почати пити першу заварку. Пробуючи, маленькими ковточками.

10. Цей чай таким чином можна заварювати близько 10 разів. При цьому смак, аромат і післясмак кожної нової порції різні. Спробуйте заварити його таким чином, і буде нестерпно складно відмовити собі в такому задоволенні надалі. А якщо таку міні-церемонію провести для друзів - ніхто не залишиться байдужим!

11. Цей чай найбільш приємний і корисний, якщо пити його теплим, не даючи йому охолонути.

Приємних чаювань!

Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Продовжити
Новини
Королівський Кудін
Кудін, або, як його називають в Китаї, гірка трава, не є чаєм у строгому розумінні цього поняття. Це «нечайний чай», тобто напій, який заварюється гарячою водою і п'ється як чай, але робиться не з пагонів чайного дерева...
Японський чай Ґьокуро
Ґьокуро - зелений чай в Японії, що в перекладі означає дорогоцінна або перлова крапля. Він відноситься до елітних високоякісних чаїв...
Сенча Макінохара Асамуші
Сенча Макінохара Асамуші - ніжний зелений чай, максимум користі і смаку....
Сенча Макінохара Асамуші
Сенча Макінохара Асамуші - ніжний зелений чай, максимум користі і смаку....