Лідер продажу
-43%
Заварник "Чайний Майстер" 1000 мл циліндр
Заварник "Чайний Майстер" 1000 мл циліндр Заварник "Чайний Майстер" 1000 мл циліндр Заварник "Чайний Майстер" 1000 мл циліндр Заварник "Чайний Майстер" 1000 мл циліндр Заварник "Чайний Майстер" 1000 мл циліндр Заварник "Чайний Майстер" 1000 мл циліндр

Заварник "Чайний Майстер" 1000 мл циліндр

Короткий опис:
Детальніше

Виробник: Tea-Art
Наявність: Є в наявності
528.00 грн. 300.00 грн.

Заварочний чайник "Чайний майстер" унікальний тим, що дозволяє легко і швидко заварити смачний і ароматний напій.

Це можливо завдяки його "секрету" - всередині основного сосуду розташований прозорий заварник, в якому вміщується листя чаю і заливається горяча вода. Всего 1 хвилину - і можна натискати на рушій!

Заварник приємний і легкий у використанні, чай виходить надзвичайно смачний. Причому заварювати чай таким чином можна багатократно!

Я саме головне: наявність рушія для швидкого злива готового напою запобігають перестоюванні чаю  у воді - лише так можна приготувати смачний, і, головне, - корисний чай.

Приємних чаювань!

Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Enter the code in the box below
Продовжити
Новини
 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості
Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність поход..
Що подарувати Батькам
"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник...
Що подарувати дівчині
Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."..
Що подарувати чоловікові
На жаль, не завжди вдається з'ясувати, який подарунок був би бажаним для чоловіка. І це зовсім не означає, що чоловіки не знають, чого хочуть. А хочуть вони багато чого - іноді навіть дуже багато чого. Чоловіки рідко дозволяють собі купувати речі не першої необхідності, концентруючись на основній св..