Рожева Матча
Рожева Матча

Рожева Матча

Короткий опис:
Детальніше

* Тип упаковки:
Наявність: 10-14 Днів
220.00 грн.

Пудра Чайної Троянди

Чайна троянда здавна широко використовується в Китаї, в Європу ж вона потрапила лише на початку 19 століття. Її відразу ж нагородили епітетом "ароматна", а потім стали називати "чайної", оскільки її аромат нагадував тоді незвичайний аромат чаю, популярність якого швидко зростала в Європі.

Крім того, що чайна троянда має дуже приємний аромат, вона дуже корисна для здоров'я. Її використовують у народній медицині для поліпшення циркуляції крові і в якості оздоровлюючого засоби для серця, має протизапальну дію.

Троянда чудово поєднується з білим чаєм, зеленими улунами, м'яким зеленим чаєм, міцним чорним чаєм і чаєм Пу-Ер. Також її можна заварювати окремо.

Пийте ароматний і смачний квітковий чай ТМ "Ренесанс" і будьте здорові!

Купити чай можна в нашому інтернет-магазині або зателефонувавши за телефоном (066) 280-6423.

Доставка в м.Київ та по Україні. Також можна замовити чай з квітів троянди поштою.

Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Продовжити
Новини
Маленький пуер з сильним характером
Маленька і начебто така що не претендує на вишуканість 50-ти грамова цеглинка шу пуеру 2013 року, раптово здивував своїм потужним енергетичним впливом...
 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості
Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність поход..
Що подарувати Батькам
"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник...
Що подарувати дівчині
Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."..