Який чай купити? Чай Скарби Піднебесної і Ренесанс!

Ми поставляємо елітний чай, зібраний на плантаціях майстрів, які виробляють якісний чай, колекційний чай. Наша мета дарувати людям задоволення і здоров'я за допомогою чаю. Для цього ми поставляємо тільки справжній чай. Чайна компанія "Ті-Арт" поставляє в Україну китайський чай Скарби Піднебесної і чай Ренесанс.
 

Справжнє задоволення дарують тільки натуральні продукти. Все геніальне просто. Натуральний чай надзвичайно смачний, якщо він створений в гармонії з природою. Такий елітний чай дарує чистоту відчуттів. У нас Ви можете купити справжній китайський чай, а також тайванський чай, етнічні чаї та трав'яні напої  інших країн. Чай без домішок, чай без ароматизаторів, чай без барвників - тільки натуральний чай.

Запрошуємо Вас в наш фірмовий магазин чаю Скарби Піднебесної. Правильніше буде сказати, що це чайний салон-магазин. Це, мабуть, епіцентр просування чайної культури в Україні! У нас Ви можете не просто купити чай, а й продегустувати його, оцінити його якість перед покупкою, а не після.


У нашому чайному салоні-магазині Вас чекає насолода чарівною атмосферою вишуканих чаювань, Ви зможете пізнати чайну культуру і відкрити раніше невідому інформацію про чай, або пережити чайне блаженство, пізнавши, що таке чайна церемонія Гунфу Ча.

Зайшовши в наш інтернет-магазин чаю та посуду, ви можете купити чай з доставкою по Україні, не виходячи з дому чи офісу. Замовлення в нашому інтернет-магазині чаю приймаються цілодобово.

У нашому асортименті присутні різні чаї - від уже розкручених серед чайних гурманів


Да Хун Пао, Те Гуан Інь, чаю Пу-Ер до рідкісних і ексклюзивних чаїв - наприклад, таких як цей діамант, цей рубін або ця перлина.

У нас завжди є свіжі тайванські і материкові улуни, справжній китайський зелений чай, білий чай, червоний чай і багато інших видів справжнього, елітного чаю.


Ми рекомендуємо спробувати GABA-чай - новий вид чаю, відкритий в Японії - чай,

який підвищує концентрацію уваги і швидкість мислення, а також

знижує надлишкове кров'яний тиск.


Хорошому чаю - гідний посуд!

Гідна посуд - значить якісна, красива і функціональна.

Ми з радістю представляємо Вашій увазі чудову посуд для чаювань тайванської компанії Еілонг. У нас представлений посуд як для чаювання в будинку або офісі, так і посуд, найкращим чином підходить для професіоналів в сегменті HoReCa.


Ласкаво просимо в світ справжнього чаю і вишуканих чаювань!