Королівський Кудін

Королівський Кудін

Кудін, або, як його називають в Китаї, гірка трава, не є чаєм у строгому розумінні цього поняття. Це «нечайний чай», тобто напій, який заварюється гарячою водою і п'ється як чай, але робиться не з пагонів чайного дерева.

Найбільш популярним є чай Кудін, який виготовляється з пагонів субтропічної рослини падуба широколистого, у нас цей чай відомий під назвою «Піки Кудін» або «Голки Кудін» - це скручений Кудін має форму маленьких веретен. Але існує ще один різновид цього чаю. Найкращим вважається Кудін Шуй Сю, або Королівський Кудін, виготовлений з крихітних листочків Ligustrum robustum, який вирощується в провінції Сичуань.

Кудін досить особливий напій, який відрізняє специфічна гіркота в смаку. Однак ступінь цієї гіркоти безпосередньо залежить від якості напою. При правильному заварюванні Королівський Кудін від ТМ «Скарби Піднебесної» має солодкуватий смак і післясмак, легка гірчинка відчувається тільки на кінчику язика після випитого напою, але вона вносить певну родзинку і дарує відчуття приємного холодку в роті. Для того, щоб досягти таких смакових ефектів, бажано заварювати цей чай при температурі 60-70 С і настоювати не більше 1-2 хвилин. В іншому випадку напій буде зіпсований тому в смаку з'явиться сильна гіркота.

Однак коник Кудіна не у смакових та ароматичних особливостях, а в його цілющій властивості.

Ще стародавня китайська легенда розповідає про те, що цей чудовий напій подарував молодість і довголіття першій красуні Китаю Ян Гуйфей. На сьогоднішній день кожен бажаючий може відчути на собі приголомшливий ефект від вживання цього по істині унікального напою.

Вплив:

- покращує функції органів травлення, тонізує шлунок, посилює активність ферментів печінки, що сприяє більш повному розщепленню жирів і холестерину, сприяє схудненню;

- володіє яскраво вираженою детоксикаційною дією;

- має сечогінну дію, знижує артеріальний тиск;

- стимулює серцево-судинну діяльність;

- має бактерицидну, антисептичну, жарознижувальну і протизапальну дію, що дозволяє використовувати напій при вірусних і простудних захворюваннях;

- нормалізує рівень цукру в крові (незамінний напій для людей хворих на цукровий діабет);

- виводить отрути і шлаки з організму, знімає похмільний синдром;

- містить потужні антиоксиданти, які активно захищають генетичний апарат живої клітини від атак вільних радикалів, протидіє утворенню ракових пухлин;

- допомагає організму протистояти радіації.

При регулярному вживанні Кудін дає життєву силу, довголіття, очищає організм, підвищує потенцію, розгладжує зморшки і покращує зір.


Цікавий факт!  У 1997-му році на Китайській Міжнародній Чайній Виставці чай Кудін отримав золоту медаль.


tea-art.ua Posted by tea-art.ua


Products related to this article

Кудін

Кудін

Синонимы: Кхудін, ку дін, списи кудін, kuding cha Аромат: густий.Смак: терпкий, гіркий.Пі..

43.00 грн.