Новини


Королівський Кудін

Кудін, або, як його називають в Китаї, гірка трава, не є чаєм у строгому розумінні цього поняття. Це «нечайний чай», тобто напій, який заварюється гарячою водою і п'ється як чай, але робиться не з пагонів чайного дерева.

Японський чай Ґьокуро

Ґьокуро - зелений чай в Японії, що в перекладі означає дорогоцінна або перлова крапля. Він відноситься до елітних високоякісних чаїв.

Сенча Макінохара Асамуші

Сенча Макінохара Асамуші - ніжний зелений чай, максимум користі і смаку.

.

Сенча Макінохара Асамуші

Сенча Макінохара Асамуші - ніжний зелений чай, максимум користі і смаку.

.

Сенча Макінохара Фукамуши

Сенча Макінохара Фукамуші - ніжний зелений чай, що закохує в себе з першого ковтка.

Маленький пуер з сильним характером

Маленька і начебто така що не претендує на вишуканість 50-ти грамова цеглинка шу пуеру 2013 року, раптово здивував своїм потужним енергетичним впливом.

 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості


Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність походження і масу достоїнств, смола пуеру і до цього дня не надто поширена в Китаї.

Що подарувати Батькам

"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."

Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник.

Що подарувати дівчині

Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."

Що подарувати чоловікові

На жаль, не завжди вдається з'ясувати, який подарунок був би бажаним для чоловіка. І це зовсім не означає, що чоловіки не знають, чого хочуть. А хочуть вони багато чого - іноді навіть дуже багато чого. Чоловіки рідко дозволяють собі купувати речі не першої необхідності, концентруючись на основній своїй цілі. Коли чоловікам задають питання "Що подарувати?", Найчастіше їм на думку спадають такі речі, як автомобіль, яхта, будинок ...

Показано з 1 по 10 з 29 (всього 3 сторінок)