Матча Елітний
Матча Елітний Матча Елітний Матча Елітний Матча Елітний

Матча Елітний

Короткий опис:
Детальніше

* Тип упаковки:
Наявність: 10-14 Днів
530.00 грн.

Синоніми: Матча, Маття, Порошковий чай

Аромат: яскравий, свіжий, трав'янистий.
Смак: насичений, освіжаючий, солодкуватий, трав'янистий.
Післясмак: тривалий, освіжаючий, солодкуватий.
Колір настою: зелений.
Дія: тонізує, заряджає енергією.

Увага!  Характеристики чаю описані вище - це суб'єктивна думка та відчуття наших ті-тестерів. Для кожної людини наш чай відкриває свій дивовижний світ відчуттів та смаків.

Матча - японський зелений чай, розтертий в порошок.

За 20 днів до збору чайного листа кущі затінюють, щоб уникнути попадання прямих сонячних променів. Завдяки цьому в чаї підвищується рівень теаніна, а чайний лист зберігає яскравий зелений колір.

У Матча антиоксидантів EGCG в 137 разів більше, ніж в звичайних сортах зеленого чаю. Кращі ранні сорти матча мають яскравий насичений аромат і солодкий смак. Пізніші і бюджетні сорти використовують в кондитерських цілях, додаючи в морозиво, випічку, напої.


Як заварювати чай Матча

Приготувати чай матчу можна двома способами: міцний (Койтя) і слабкий (Усутя).

Приготування койтя

У прогрітий сухий посуд засипають 4 грами порошку матча на 50 мл теплої води (60-70оС). Енергійними рухами суміш перемішують, отримуючи густий і тягучий напій із солодко - терпким смаком.
Койтя - традиційний спосіб приготування матчу в чайній церемонії.

Приготування усутя

Суміш з 2 грам чайного порошку і 80 мл теплої води (60-70оС) збивають вінчиком, поки не розіб'ються грудочки. Чай виходить терпкуватим з насиченим зеленим кольором і негустий консистенцією.

В обох випадках матчу п'ють разом з заваркою, що підсилює корисні властивості цього чаю.

Корисні властивості матча

Матча містить величезну кількість вітамінів, мікроелементів і інших корисних речовин. Вона підвищує імунітет, поліпшує роботу мозку, уповільнює процес старіння організму. Є хорошою профілактикою серцево - судинних захворювань, знижує рівень холестерину в крові. Запобігає появі каменів в нирках і жовчному міхурі. Чай матча один з найсильніших антиоксидантів в природі.

Приємних чаювань!

Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Продовжити
Новини
Маленький пуер з сильним характером
Маленька і начебто така що не претендує на вишуканість 50-ти грамова цеглинка шу пуеру 2013 року, раптово здивував своїм потужним енергетичним впливом...
 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості
Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність поход..
Що подарувати Батькам
"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник...
Що подарувати дівчині
Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."..