Корпоративні подарунки


Ваш Бренд – подарунок!


Коли ми шукаємо подарунок для людей, з якими нас об'єднує спільне улюблену справу - вибір буває особливо складним, адже наші колеги і партнери можуть бути такими різними людьми! Звичайно, можна піти по вже давно прокладеному шляху ... Чашки з нанесеним логотипом? Календарики, кулькові ручки? Банально. У нас є ідея трохи краще.

Чай, брендований логотипом Вашої компанії

Ось уявіть. Свято пройшло, настали трудові будні. Сірий буденний ранок ... Ви прокидаєтеся, включаєте чайник, дістаєте баночку з коханим чаєм, помічаєте на ній логотип Вашої компанії - і ... понеслося! Феєрверк, пінисті келихи з шампанським, все в піднесеному настрої, посмішки, сміх !! Мугикаючи під ніс щось ритмічне, ви заварюєте чарівний чай, узятий з баночки з логотипом Вашої компанії - і думаєте: "Яка ж чудова у мене робота !!"

Або, наприклад, Ваші бізнес-партнери на корпоративному заході, організованому Вашою компанією, отримали в подарунок банку з особливим чаєм - і на банці стоїть логотип Вашої компанії. Забрали її до себе в офіс. Динамічний день, повний турбот, дзвінків, переговорів, поїздок ... І ось Ваш партнер знаходить момент для перерви і заварює чай, подарований Вами. Уявіть тепер, що він думає? Як він згадує організований Вами корпоратив? Як добре згадати вчасно, які у вас теплі стосунки, наскільки ваша співпраця взаємовигідно! А уявіть тепер, як цим чаєм він пригощає своїх особливо важливих клієнтів ... Вашим чаєм.

Будьте впевнені, ми підберемо для Вас такий чай, якого він ніде раніше не пробував. Наприклад, це може бути габа-чай або чай з женьшенем – для кожного випадку ми підбираємо чай індивідуально, "в унісон" філософії компанії і концепції заходу.

А можна піднести добірний чай в брендованої упаковці своєму колезі або керівнику на день народження. Навіть не обов'язково, щоб для такого подарунка приводом була якась корпоративна дата або свято. Безсумнівно, такий подарунок надовго запам'ятається!

Ми знаємо це з власного досвіду, адже ми вже оформляли подібні подарунки.

Чому саме чай?

Традиція дарувати чай існує з давніх віків. У стародавньому Китаї чай дарували з нагоди особливих знаменних дат, в знак поваги до близьких і старшим, на урочистості, весілля, в знак подяки.

Зараз чай відноситься до речей, які мають широке розповсюдження серед співробітників і партнерів вашої компанії.

У той же час, навряд чи він високої якості. Як правило, в офісі люди п'ють простий чай в пакетиках. А баночка з справжнім чаєм, брендована логотипом Вашої компанії принесе не тільки задоволення від чаювань.

Чай подарований Вами, є особливим. Як і Ваш Бренд.

Ось основний посил, який отримає людина, що прийняла від Вас чай "Скарби Піднебесної", маркований Вашим Брендом.

Чому чай "Скарби Піднебесної"?

Тому що тільки ми поставляємо в Україну добірний, справжній чай, зібраний вручну на плантаціях Китаю і Тайваню. Детальніше про компанію і про принципи нашої роботи Ви можете дізнатися за цим посиланням.

На цих та багатьох інших красивих упаковках може бути саме Ваш логотип!

Вам залишиться тільки вибрати упаковку за Вашим смаком!

             

tea-art.ua Posted by tea-art.ua