Бутоны Розы
Бутоны Розы Бутоны Розы Бутоны Розы

Бутоны Розы

Короткий опис:
Детальніше

* Тип упаковки:
Наявність: Є в наявності
255.00 грн.

Чай с добавлением розы подарит удовольствие от сочетания непревзойдённой красоты, тонкого аромата и чудесного вкуса. 

Чайная роза издавна широко используется в Китае, в Европу же она попала лишь в начале IXX века. Ее сразу же наградили эпитетом "ароматная ", а потом стали называть "чайной", поскольку ее аромат напоминал тогда необычный аромат чая, популярность которого быстро росла в Европе.

Кроме того, что чайная роза имеет очень приятный аромат, она очень полезна для здоровья. Ее используют в народной медицине для улучшения циркуляции крови и в качестве оздоравливающего средства для сердца, оказывает противовоспалительное действие.

Роза прекрасно сочетается с белым чаем, зелеными улунами, мягким зеленым чаем, крепким черным чаем и чаем Пу-Эр. Также ее можно заваривать отдельно.

Пейте ароматный и вкусный цветочный чай ТМ "Ренессанс" и будьте здоровы!

Купить чай Чайная роза можно в нашем интернет-магазине или позвонив по телефону (066) 280-6423.

Доставка в г. Киев и по Украине. Также можно заказать чай из цветов розы по почте.

Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Enter the code in the box below
Продовжити
Новини
 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості
Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність поход..
Що подарувати Батькам
"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник...
Що подарувати дівчині
Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."..
Що подарувати чоловікові
На жаль, не завжди вдається з'ясувати, який подарунок був би бажаним для чоловіка. І це зовсім не означає, що чоловіки не знають, чого хочуть. А хочуть вони багато чого - іноді навіть дуже багато чого. Чоловіки рідко дозволяють собі купувати речі не першої необхідності, концентруючись на основній св..