Лідер продажу
Венчик для приготовления матча
Венчик для приготовления матча Венчик для приготовления матча Венчик для приготовления матча Венчик для приготовления матча Венчик для приготовления матча

Венчик для приготовления матча

Короткий опис:
Детальніше

Наявність: Є в наявності
500.00 грн.

Изготовленный вручную из ствола натурального бамбука, этот венчик (по японски часен) используется для преобразования порошка Матча во вкусный пенистый напиток.

Существует множество разных видов венчиков. Например, широко распространены венчики из бамбука породы Курочику, этот бамбук весной – зеленого цвета, в начале осени появляются черные пятна, а поздней осенью он полностью становится черным. Цвет бамбука отличается в зависимости от сезона.

У бамбукового венчика, в соответствии с правилами школ чайной церемонии, должно быть не более 80 щетинок. Тогда он взбивает очень красивую пенку. При правильных условиях хранения, венчик будет в отличном состоянии и прослужит долгие годы. Щетинки нового венчика сильно закручены. Но после первого или второго применения они распрямляются; это естественное явление.


Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Enter the code in the box below
Продовжити
Новини
 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості
Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність поход..
Що подарувати Батькам
"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник...
Що подарувати дівчині
Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."..
Що подарувати чоловікові
На жаль, не завжди вдається з'ясувати, який подарунок був би бажаним для чоловіка. І це зовсім не означає, що чоловіки не знають, чого хочуть. А хочуть вони багато чого - іноді навіть дуже багато чого. Чоловіки рідко дозволяють собі купувати речі не першої необхідності, концентруючись на основній св..