Історія і традиції


Відкриття Чаю
Батьківщина чаю - це Китай. Саме стародавні китайц..
Історія Лу Юя, вченого-чаєзнавця

Лу Юй народився в 733 р і помер в 804 р Про його походження нічого не відомо, так як батьки кинули немовля, якого знайшов буддійський монах, що гуляв біля озера. Він повернувся в монастир з немовлям на руках. Ченці назвали хлопчика Лу Юй. «Лу» означає «земля», а «юй» - «перо», тому ім'я говорить про минуле Лу Юя: він з'явився нізвідки, немов перо, що впало з неба і опустилося на землю.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)
Новини
 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості
Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність поход..
Що подарувати Батькам
"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник...
Що подарувати дівчині
Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."..
Що подарувати чоловікові
На жаль, не завжди вдається з'ясувати, який подарунок був би бажаним для чоловіка. І це зовсім не означає, що чоловіки не знають, чого хочуть. А хочуть вони багато чого - іноді навіть дуже багато чого. Чоловіки рідко дозволяють собі купувати речі не першої необхідності, концентруючись на основній св..