Чай і Здоров'я

Чай і Здоров'я

З давнини і до наших днів людство визнає благотворну дію чаю на організм і високо цінує цей надзвичайно смачний і цілющий напій.

Стародавні китайці, першовідкривачі чаю, називали цей чудовий напій "вогнем життя" і вже майже п'ять тисяч років тому знали про багатьох його корисних якостях.

У книзі XVIII в. «Махзан аль Адвія» ( «Скарбниця ліків») наведені слова таджицького лікаря про те, що чай "зміцнює сили організму і дух, збуджує, підвищує настрій. Зміцнює він також шлунок і статеву здатність у людей з холодною натурою".

А на початку того ж ХVIII ст. медик японського імператорського двору відзначав, що "чаювання сприяє очищенню крові, очищає слизову оболонку очей, регулює роботу печінки і селезінки, знімає сонливість і млявість, пожвавлює м'язи тіла ..."

Трохи пізніше Лев Толстой говорив про чай: "Я повинен був пити багато чаю, бо без нього не міг працювати. Чай вивільняє ті можливості, які дрімають в глибині моєї душі".

Всі ми знаємо, що чай надає тонізуючу дію на організм людини, підсилює життєві функції, чудово втамовує спрагу. Він дозволяє людині тривалий час переносити відсутність їжі, тому чай - незамінний супутник мандрівників, геологів, моряків. У багатьох арміях чай є обов'язковим продуктом харчування.

Сьогодні наука підтвердила те, що жителі Піднебесної відкрили дуже і дуже давно: чай благотворно діє на травну, кровоносну і нервову системи людини.


Чай має м'який комплексний вплив і при правильному вживанні оздоровлює весь організм в цілому.

Хоч чай і не панацея від усіх хвороб, але часом він допомагає навіть у важких випадках, полегшує симптоми хвороби, очищає організм, знесилений лікарськими препаратами. Але головне - він покращує загальне самопочуття, підвищує опірність організму і є профілактикою різних захворювань, що веде до збільшення тривалості життя.

Щоб відчути профілактичний ефект чаю, необхідно в добу випивати не менше 2-х чашок чаю, а для лікувального ефекту - від 3 до 10 чашок. Не варто занадто міцно заварювати чай. Пити його краще теплим, а не гарячим, через 20-30 хвилин після їжі (протягом години після того, як він був заварений), або між прийомами їжі.

Як позбутися від осінньої депресії

Осінь - не просто красива пора року. На жаль, вона несе з собою смуток про що минає літо, ми відчуваємо нестачу сонячного тепла і світла, а листопадові дощі і зовсім навівають тугу і смуток ... і починається осіння депресія. Руки опускаються, нічого не хочеться робити, на душі - щемлива туга, працездатність на нулі ... починаємо приймати антидепресанти?

Генмайча - чарівний чай для схуднення

Генмайча, (генмайтя), він же рисовий чай, можна сміливо назвати ефективним засобом для схуднення і загального оздоровлення організму. Багато розхожих думок існує про цей напій. Згідно з легендою, додавати до чаю прожарений рис прийшло в голову небагатим селянам, які таким чином намагалися знизити вартість чаю.

Рецепти здоров'я

Чай від застуди - скажи "НІ!" таблеткам!

Осінньо - зимовий період, на жаль, викликає сплеск простудних захворювань, з цим ніхто не сперечається.

Особливі сорти чаю - потужна зброя проти грипу

Відповідно до новітніх досліджень корейських і японських учених, якісний білий і зелений чай є потужним профілактичним і лікувальним засобом проти грипу і ГРВІ.

Чай для ФІТНЕСУ

Чим же чай «Tea-Art» корисний для ФІТНЕСУ?

Чай для схуднення

«Tea-Art» рекомендує:

Декілька років тому Франція почала буквально сходити з розуму по ньому - місцеві красуні одноголосно проголосили цей чай еліксиром молодості, краси і сексуальності. А вся справа в особливих властивостях Пу-Еру спалювати жири і сприяти схудненню.

Габа чай. Дія gaba-чаю, властивості та користь.

Якщо ви зайняті розумовою працею, працюєте в бізнесі, науці, вчитесь - цей дивовижний чай для Вас.

Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)