Корисні статті


 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості


Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність походження і масу достоїнств, смола пуеру і до цього дня не надто поширена в Китаї.

Чайні аксесуари

Схід здавна обдаровував нас багатьма дивними і в той же час корисними чудовими речами. Сьогодні слідом за пізнанням, а потім і захопленням елітними чаями, зріс інтерес і до різноманітного східного посуду, який дозволяє отримати максимум задоволення від приготування чаю.

 Зелений чай вимиває кальцій з організму.

"Зеленого чаю багато пити не можна. Мій лікар (подруга, сусідка) сказав мені, що він вимиває кальцій з організму!"

З таким безапеляційним твердженням не посперечаєшся, особливо коли джерело отриманої інформації є непорушним і єдино можливим авторитетом. Ми і не будемо сперечатися. А так як офіційних наукових досліджень в цій області не проводилося, то спробуємо розібратися логічно, грунтуючись на перевірених фактах.

 Рістретто, еспресо або лунго?

Рістретто, еспресо, лунго. В чому різниця?

Витриманий білий чай


Білий чай, основною перевагою якого завжди вважалася свіжість, проявив себе завдяки витримці абсолютно несподіваним чином.

Традиція витримувати білий чай з'явилася відносно недавно, приблизно в 2006 році, коли досяг піку популярності чай пуер. Раніше вважалося, що тривале зберігання згубно для білого чаю, що чим чай свіже - тим він ценее, смачніше і корисніше. Але, як виявилося, в самому серці виробництва білого чаю - повіті Фудін провінції Фуцзянь, чайні фермери старої школи давно виробляють унікальний Лао Бай Ча.

Японскьий чай

Японський чай не поступається за смаковими і цілющими властивостями китайському. Так само, як і його західний побратим, японський зелений чай дарує море енергії, наповнює тіло силами і незамінний для людей, які ведуть активний спосіб життя.

Кофеїн в чаї Пуер

Вміст кофеїну в чаї пуер викликає багато суперечок. Різні джерела в інтернеті стверджують зовсім протіволожность речі. Більшість думок сходиться на тому, що в пуер немає кофеїну або він містить мінімальну його кількість.

З чого почати

З чого почати вивчення чаю, якщо раніше Ви не виявляли до нього інтерес, а значить - і не звертали увагу на безліч його різновидів?

Є безліч варіантів, від екскурсій уздовж полиць супермаркетів з вивченням інформації на кожній етикетці до туру на чайні плантації, але швидше за все, не підійде жоден.

Як зберігати чай
Поширена думка, що чаї не мають смаку, кольору і запаху.
Як правило, це відбувається через втрату смаку чаю від неправильного зберігання.
Насправді мова йде про чаї, які були елітними в минулому, а сьогодні через неправильне зберігання вони перетворилися в «сіно».
Як вибрати чабань- чайну дошку для чайної церемонії.

Традиційне китайське чаювання передбачає наявність певних аксесуарів - чайних інструментів,
спеціального посуду

... і, звичайно ж, в чайній церемонії необхідна Ча бань, або чайна дошка.

Показано з 1 по 10 з 13 (всього 2 сторінок)