Заварювання чаю в чайнику

Заварювання чаю в чайнику

Заварювання чаю в чайнику - це, мабуть, найбільш поширений в світі спосіб приготування чаю. Чай в спеціальному чайнику можуть заварювати в самих різних ситуаціях. Це може бути класичне чаювання в європейському стилі - вдома, в офісі або елітному ресторані - як правило використовуються чайники для заварювання чаю об'ємом від 200 до 1500 мл.

У чайнику заварюють чай і при проведенні чайних церемоній. У японської чайної церемонії використовуються чайники об'ємом близько 300 мл. У китайській чайній церемонії Гунфу Ча замість гайвані іноді можуть використовувати чайнички невеликого обсягу - 50-150 мл.

Серед шанувальників справжнього, добірного чаю - їх у всьому світі називають tea lovers - є чимало людей, які мають звичку носити з собою невеликий чайничок і трохи чаю, щоб завжди мати можливість побалувати себе хорошим чаєм, приготованим відповідно до головних правил заварювання чаю.

У наших фірмових салонах-магазинах чаю є особливий вид подачі чаю - Чайна Велич. Чайна Велич - це ефектний і зручний спосіб приготування чаю, який дозволить насолодитися чаєм у всій його красі: красою чайного листя, що розкривається у вас на очах, дивовижним кольором напою, і звичайно ж, його вишуканим й неповторним ароматом і смаком.

Правильне заварювання чаю в чайнику не вимагає яких-небудь особливих навичок. 

Потрібні лише базові знання про чай, правилах його заварювання і бажання приготувати смачний і ароматний чай. Звертаємо увагу на те, чай слід насипати в попередньо прогрітий заварник. Оптимальний час заварювання для більшості чаїв - 3 хвилини. Після закінчення часу, відведеного для заварювання, слід перелити чай в іншу посудину, відокремивши настій від листя чаю - щоб чай не перебудовувалася і не став надмірно міцним. Деякі чаї можна запропонувати гостям заварити повторно.

Окрім краси і видовищності при заварюванні чаю, скляний заварник володіє ще однією важливою перевагою. Через його прозорі стінки зручно контролювати ступінь заварювання чаю і вчасно перелити його, відокремивши від листя.

Пропонуємо Вам переглянути короткий презентаціонний фільм про те, як ми заварюємо чай. Фільм знятий для фахівців HoReCa - власників і адміністраторів ресторанів, кафе, барів, барменів та офіціантів. У той же час ми думаємо що він буде цікавий і всім tea lovers - шанувальникам гарного чаю.


Заварювання в чайнику

tea-art.ua Posted by tea-art.ua


Products related to this article

Дорожній набір "Original"

Дорожній набір "Original"

Дорожній набір "Original"Матеріал: КерамикаМісткість чайника: 160мл.Місткість піал: 160мл.Виробник: ..

1300.00 грн.

Чайник 400мл. "Скло" CK-035SA

Чайник 400мл. "Скло" CK-035SA

Скляний чайник з заварочною ємністю. Декорований елементами з кольорового скла.Об'єм: 400 млВиробни..

480.00 грн. 820.00 грн.

Чайник 600мл. "Скло" CK-035A

Чайник 600мл. "Скло" CK-035A

Скляний чайник об'ємом 600 мл з оригінальною заварочною ємністю. На кришці функціональна декоративн..

715.00 грн. 1050.00 грн.

Чайник Шуй пін, 180мл.

Чайник Шуй пін, 180мл.

Місткість - 180мл.Матеріал - глинаКраїна виробник - КитайВишуканий глиняний чайник стане Вам незамін..

900.00 грн.

Чайник Бянь фу, 130мл.

Чайник Бянь фу, 130мл.

Місткість - 130мл.Матеріал - глинаКраїна виробник - КитайВишуканий глиняний чайник стане Вам незамін..

900.00 грн.