Що подарувати чоловікові

Що подарувати чоловікові

На жаль, не завжди вдається з'ясувати, який подарунок був би бажаним для чоловіка. І це зовсім не означає, що чоловіки не знають, чого хочуть. А хочуть вони багато чого - іноді навіть дуже багато чого. Чоловіки рідко дозволяють собі купувати речі не першої необхідності, концентруючись на основній своїй цілі. Коли чоловікам задають питання "Що подарувати?", Найчастіше їм на думку спадають такі речі, як автомобіль, яхта, будинок ...

Але що ж робити, якщо бюджет не дозволяє робити такі "глобальні" подарунки?

Насправді, кожен чоловік дуже добре знає, чого він хоче найбільше: це влада і сила. Володіючи логічним складом розуму, він втілює ці поняття у фізичній силі, автомобілях, високотехнологічних гаджетах, а також в здатності приймати правильні рішення в "правильний" момент часу.

Будь-який подарунок, який буде корисний чоловікові в зміцненні його сили, розуму і влади, буде прийнятий з вдячністю. Вибираючи подарунок чоловікові, слід враховувати те, в яких стосунках Ви з ним, ким він Вам доводиться - колегою, начальником, приятелем, другом, коханою людиною ...

Бажано знати захоплення чоловіка - рибалка, футбол, автомобілі, комп'ютери і так далі. При цьому, знаючи про його одержимості, наприклад, комп'ютерами, слід тисячу разів подумати, дарувати йому що-небудь з цієї сфери його захоплень. Дуже ймовірно, що він розбирається в компьтерах і цифрових гаджетах краще вас, і подарунок, який Ви йому зробите, може виявитися недоречним.

Як не парадоксально, подарунок краще шукати там, де чоловік ще «не був". Будучи від природи мисливцем, воїном, захисником і годувальником сім'ї, чоловік, як правило, "звалює" на свої плечі велику відповідальність, пов'язану з великою кількістю завдань. І дуже часто буває так, що йому може просто не вистачати часу на те, що ми називаємо "простими радощами життя". У такій ситуації не дивно, що на карті сфери інтересів чоловіка може бути багато "білих плям".

Використовуйте це! Адже процес "завоювання" нових горизонтів приємний для кожного чоловіка!


Ідеї подарунків для чоловіків:

• Фляга з заварник

• Подарунок Справжньому Чоловікові

• Кращий подарунок Бізнесмену

• Енерджайзер для Програміста

• Зігріває для полювання і риболовлі

Фляга с заварником, C-010

Незамінний девайс  для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя, що підкорюють нові вершини, які відкривають нові горизонти. Створений великими китайськими майстрами знаменитого бренду Sama Doyo.

Подвійні стінки досить довго утримують напій гарячим.

Австрійська нержавіюча сталь і жаропрочное боросиликатное скло надійно захищають заварник від ударів.

Проста і зручна система заварювання. Відокремлена заварочная ємність дозволяє заварювати чай кілька разів і оберігає чай від перестої.

Перейти в інтернет-магазин або дізнатись, де купити.


Подарунок справжньому чоловікові

Женьшень - джерело чоловічої сили.

Безумовно, кожен чоловік прагне мати і примножувати свою силу і владу. І в той же час, є сфера чоловічого життя, яка стоїть над усім цим - чоловіча потенція. Це, по суті, те, що і робить його повноцінним чоловіком. І неважливо, каже він про це вголос, чи усвідомлює сам - кожному чоловікові важливо завжди бути "в формі". Вже на протязі як мінімум 5000 років женьшень - це король серед афродизіаків (продуктів рослинного походження, що підвищують потенцію і підсилюють лібідо). Бірюзовий чай "Женьшень Улун", особливим чином змішаний з натуральним коренем женьшеню, корисний як для здоров'я в цілому, так і тим, що при регулярному вживанні зміцнює "чоловічу силу". Слід також додати, що чоловікам цей чай, який залишає яскраве солодкувате післясмак, зазвичай дуже подобається на смак!

Перейти в інтернет-магазин або дізнатись, де придбати


Да Хун Пао

Бірюзовий чай "Да Хун Пао" – це воістину "чоловічий" чай. Він дійсно часто подобається чоловікам. Аромат його яскравий і сильний, смак - виражений і оксамитовий, а післясмак - довгий і освіжаючий. Чудово смакує з медом.

"Да Хун Пао" називають "імператором усіх чаїв", настільки він смачний. Цей цінний і рідкісний чай виробляють лише в одному невеликому місці - в горах УІ (Wu Yi), на півночі китайської провінції Фузцянь. Маючи янтарно-коньячний колір настою, "Да Хун Пао", крім всіх інших "корисностей" для здоров'я, прекрасно знімає похмільний синдром.

Яскравим і незабутнім подарунком також стане пресований Да Хун Пао. Залежно від темпераменту ви можете вибрати Да Хун Пао Сильний Вогонь чи Да Хун Пао Світлий вогонь.

Супутні аксесуари: Чудово розкриє всі грані цього чаю посуд для чайних церемоній. Заварювати Да Хун Пао в гайвані і пити з маленьких піал, смакуючи кожен ковток - незабутню насолоду!

Перейти в інтернет-магазин або дізнатисьде купити.Кращий подарунок бізнесменові

Бізнес - це економічна діяльність з метою отримання прибутку.

Бізнес здійснюється підприємцем на свій ризик і під свою відповідальність.

Взявши на свої плечі відповідальність за ризики і можливі збитки, за найнятих на роботу людей, підприємець, мабуть, схильний до дії стресових чинників частіше, ніж людина, що працює за наймом. Особливо, якщо для бізнесу він взяв кредит в банку ...

Правило про те, як важливо залишати роботу "на роботі", приходячи додому - відомо багатьом. Тільки дотримуватися цього правила під силу не кожному.

Часом хвилювання протягом робочого дня тривають і вдома, і навіть уві сні - це знайоме кожному бізнесмену, хоч і не кожен підприємець в цьому зізнається.

І яким важким не був день, що минув, на наступний день бізнесменові знову потрібно бути "в формі". Адже практично кожен день необхідно приймати єдино правильні рішення, керуючись здоровим глуздом і слухаючи свою інтуїцію.

Про унікальний вплив GABA (інші назви: Габа, ГАМК, гамма-аміномасляна кислота) на нервову систему людини відомо порівняно давно (детальніше – в цій книзі). Це з'єднання виявлено в головному мозку, і "відповідає" воно як раз за стан врівноваженого спокою. Медики рекомендують приймати GABA, наприклад, при дефіциті уваги, погану пам'ять, порушеннях сну, занепокоєнні. Вживання цього з'єднання не викликає звикання.

GABA-чай (габа-чай) – це цілком натуральний чай, який від природи багатий GABA. Один грам сухого чаю містить 150-200 мг GABA, і при заварюванні 3 г чаю отриманого напою цілком вистачає для того, щоб відчути його ефект.

Крім того, що він сам по собі досить приємний напій, GABA-чай:

- стимулює роботу головного мозку;

- помітно підвищує швидкість мислення;

- підвищує концентрацію уваги;

- нормалізує сон;

- знімає похмільний синдром;

- будучи випитим за 1-2 години до прийому алкоголю, підвищує стійкість організму до сп'яніння;

Перейти в інтернет-магазин або дізнатисьде купити.


Енерджайзер для Програміста

Кожен 256-й день року програмісти відзначають своє професійне свято. Про програмістів часто жартують, про них складають анекдоти.

Але насправді професія програміста - елітна і незамінна, що вимагає розвиненого інтелекту. Вибираючи подарунок для програміста або "просунутого комп'ютерника", слід пам'ятати про те, що ці люди, як правило, одержимі своєю професією (або захопленням). Настільки одержимі, що іноді доводиться нагадувати їм про необхідність відірватися від комп'ютера для їжі або сну. Вони з головою поринають у вирішення складних завдань, забуваючи про простих потребах свого організму.


Програмістам потрібен особливий чай!

"GABA-чай для інтелекту"

GABA-чай (габа-чай) – це цілком натуральний чай, який від природи багатий GABA. Один грам сухого чаю містить 150-200 мг GABA, і при заварюванні 3 г чаю отриманого напою цілком вистачає для того, щоб відчути його ефект.

Крім того, що він сам по собі досить приємний напій, GABA-чай:

- стимулює роботу головного мозку;

- помітно підвищує швидкість мислення;

- підвищує концентрацію уваги;

- нормалізує сон;

- знімає похмільний синдром;

- будучи випитим за 1-2 години до прийому алкоголю, підвищує стійкість організму до сп'яніння;

Детальніше про GABA-чай – в цій книзі. І ще: GABA-чай дуже стійкий до порушення рекомендацій щодо заварювання. Досить імовірно, що людина, з головою занурився в роботу, може просто забути про те, що збирався випити чаю і вже заварив його. GABA-чай може перестояв в чашці і годину, і два - і все одно він смачний. І найголовніше, на відміну від звичайного чаю, і перестояла він залишається корисним!

Супутні аксесуари:  заварники "Чайний Майстер". Але можна обійтися і простою чашкою з заварочною ємністю - для тих, хто звик відразу мати під рукою багато готового чаю.

Перейти в інтернет-магазин або дізнатисьде купити.


Білий чай в пірамідках

Людині, з головою зануреній в роботу, зручніше заварювати "чай в пакетиках". І Ви можете бути впевнені, що таким чином він просто "гробить своє здоров'я", оскільки ні для кого вже не секрет в тому, що в пакетики фасують, як правило, відходи чайного виробництва.

Подаруйте йому ексклюзив - цільнолистовий білий чай в пакетиках-пірамідках! Кожен пакетик містить 3 г чаю "Білий Піон". Цей білий чай буде подвійним ідеальним подарунком, якщо Ви знаєте, що одержувач п'є зелений чай. На відміну від того зеленого чаю, який він вживає, білий чай зовсім не гіркий, до того ж він залишає приємне, духмяний і солодкуватий післясмак завдяки високому вмісту L-теаніна, дія якого на людину унікальна.

По-перше, L-теанін захищає організм людини від побічних ефектів кофеїну (прискорене серцебиття, підвищений тиск, порушення сну).

По-друге, L-теанін покращує настрій і прояснює думки. 

Білий чай - один з чемпіонів за змістом потужного антиоксиданту EGCG, дія якого в 100 разів ефективніше, ніж у відомого вітаміну С. Цей компонент чаю уповільнює старіння організму, є потужним профілактичним засобом від розвитку раку, бактеріальних і вірусних захворювань, навіть грипу. Детальніше про те, як різні види і сорти чаю відрізняються за змістом EGCG - під цим посиланням.

Погодьтеся, такий чай явно потрібен людині, годинами працює на стільці, занурившись в комп'ютер "з головою".

Перейти в інтернет-магазин або дізнатисьде купити.


Зігріваючий для полювання і риболовлі

Смачний Чай з Димком

Копчений чорний чай "Лапсанг Сушонг" з натуральним ароматом диму - це ідеальний "похідний чай", а вимоги до такого чаю досить суворі.

По-перше, "похідний чай" повинен бути смачним. Причому не просто смачним, його смак повинен бути яскравим і вираженим - в загальному досить сильним, щоб насолодитися ним після трапези в похідних умовах, з огляду на специфіку споживаних на пікніку страв.

По-друге, "похідний чай" повинен вийти смачним незалежно від того, як його заварили. У похідних умовах навряд-чи хто-небудь буде приділяти особливу увагу процесу заварювання чаю. І це не означає, що чай при цьому повинен бути несмачним! Як не намагайся "зіпсувати" чай "Лапсанг Сушонг", неправильно заварюючи його - нічого не вийде. Все одно виходить смачний - такий висновок "практиків зі стажем".

По-третє, "похідний чай" повинен вийти смачним незалежно від того, якою водою його заварили. Адже воду, швидше за все, будуть кип'ятити на багатті - і вона просочиться запахом диму. Завари такою водою будь-який чай - і аромат диму зіпсує його. Будь-, крім копченого на хвойних гілках чаю "Лапсанг Сушонг". Наші ти-тестери (дегустатори чаю) в один голос заявляють, що чай "Лапсанг Сушонг" є найбільш толерантним при заварюванні його жорсткою водою, або водою, яка просочилася сторонніми запахами!

По-четверте, "похідний чай" повинен залишати після себе бажання випити його знову. Чай "Лапсанг Сушонг", маючи виражені нотки серпанок в своєму ароматі, спочатку здається грубуватим. Більшість людей, які намагалися його в перший раз, давали йому негативну оцінку. І ... через п'ять-десять хвилин просили добавку! А весь секрет у тому, що він залишає приємне і виражене післясмак чорносливу, освіжаючи порожнину рота. І це післясмак настільки яскраве і приємне, що чай "Лапсанг Сушонг" дуже люблять курці і цінителі міцних спиртних напоїв.

По-п'яте, "чай в поході" часто вживається паралельно з міцними спиртними напоями або після них. Смак, аромат і післясмак копченого чаю "Лапсанг Сушонг" ідеально з ними поєднується, доставляючи велике задоволення всієї компанії!


Ви можете подарувати чай "Лапсанг Сушонг" як в розсипному вигляді, так і в пакетиках-пірамідках.

Перейти в інтернет-магазин або дізнатисьде купити.


Справжній Чорний Чай Пу-Ер

Чи знаєте Ви, що той чай, який в наших широтах прийнято називати "чорним", в країнах Азії називають "червоним", а "чорним" там називають особливий вид чаю, який виробляється тільки в китайській провінції Юньнань, за особливою технологією постферментаціі? У Китаї такий чай називають Пу-Ер - чай, який у всьому світі вважається "еліксиром молодості", який відомий своєю здатністю очищати організм від шлаків, нормалізувати травлення і усувати негативні симптоми алкогольного сп'яніння і похмілля!

Чорний чай; Пу-Ер відповідає всім вимогам "похідного чаю", і на додаток до всіх перерахованих вище достоїнств копченого чаю "Лапсанг Сушонг", ефективно нейтралізує негативну дію алкоголю на людину. І це, мабуть, єдиний чай, який ніколи не буде гірким без цукру, як би міцно його не заварили.

Чорний чай Пу-Ер, на думку наших ти-тестерів (дегустаторів чаю) є найбільш оптимальним напоєм для трапези на свіжому повітрі. Подаруйте такий чай мисливцеві або рибалці - і можете не сумніватися, що після першого ж виїзду він щиро скаже Вам спасибі.

У багатому асортименті Шу Пу-Ерів "Скарби Піднебесної" Ви зможете підібрати оптимальний подарунок, виходячи з потреб одержувача (розсипний, пресований або в пакетиках-пірамідках), а також виходячи з планованого Вами бюджету.

Супутні аксесуари: заварники "Чайний Майстер". А в домашніх умовах можна і потрібно побалувати себе Пу-Ером, завареним в невеликому глиняному чайнику.

Перейти в інтернет-магазин або дізнатисьде купити.


tea-art.ua Posted by tea-art.ua