Чашка c заварником 400мл. + горелка"Скло" CK-101AВ
Чашка c заварником 400мл. + горелка"Скло" CK-101AВ Чашка c заварником 400мл. + горелка"Скло" CK-101AВ Чашка c заварником 400мл. + горелка"Скло" CK-101AВ

Чашка c заварником 400мл. + горелка"Скло" CK-101AВ

Короткий опис:
Детальніше

Наявність: 10-14 Днів
583.00 грн.

Большая стеклянная чашка 400 мл с заварочной ёмкостью и подставкой с подогревом. Чай на подставке со свечой долго останется горячим, к тому же пламя свечи создаёт особую атмосферу романтики и уюта.

Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Enter the code in the box below
Продовжити
Новини
 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості
Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність поход..
Що подарувати Батькам
"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник...
Що подарувати дівчині
Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."..
Що подарувати чоловікові
На жаль, не завжди вдається з'ясувати, який подарунок був би бажаним для чоловіка. І це зовсім не означає, що чоловіки не знають, чого хочуть. А хочуть вони багато чого - іноді навіть дуже багато чого. Чоловіки рідко дозволяють собі купувати речі не першої необхідності, концентруючись на основній св..