Чайні аксесуари

Чайні аксесуари

Схід здавна обдаровував нас багатьма дивними і в той же час корисними чудовими речами. Сьогодні слідом за пізнанням, а потім і захопленням елітними чаями, зріс інтерес і до різноманітного східного посуду, який дозволяє отримати максимум задоволення від приготування чаю.

Втім, не всіх любителів чаю полонить східний посуд. За статистикою, більшість європейців продовжують пити червоний і зелений чай все-таки з класичного європейського фарфору.

А прийдуть в гості чаємани, можна влаштувати чаювання з особливим шиком - до вибраного чаю підібрати відповідний посуд. Словом, для будь-якого настрою і будь-яких обставин знайдеться відповідний чайний посуд.

За довгу історію чайної культури для приготування чаю використовувалося безліч різних пристосувань і інструментів. Склад і призначення цих пристосувань змінювалися в залежності від виду чаю і способу його приготування, зміни технології виготовлення самого начиння. В результаті їх своєрідної «еволюції» до нашого часу склався певний набір аксесуарів та чайних іграшок.

Багато предметів в залежності від місцевих звичаїв і традицій можуть злегка міняти форму, деякі з них мають кілька варіантів назв (в залежності від способу їх застосування).

Не всі чайні приспособи та інструменти використовуються при повсякденному чаюванні. Одні з них використовуються виключно в китайських чайних церемоніях (гунфу Ча), а заварювання чаю за допомогою іншого приладдя вимагає особливої уваги і займає більше часу, ніж ми можемо собі дозволити в будній робочий день, повний турбот (заварювання чаю методом Лу Юя, заварювання методом Пін Ча або за допомогою гайвані).

Заварювати чай таким чином краще тоді, коли є час для неспішного чаювання, насолоди елітним чайним напоєм - на самоті, або в компанії друзів.


tea-art.ua Posted by tea-art.ua


Products related to this article

Чаша для Матча

Чаша для Матча

Чаша для Матча, Чаван, Тяван.Матеріал: Глина, глазур.Місткість: 250млПриємних чаювань!..

600.00 грн.

Чайний набір інструментів

Чайний набір інструментів

Традиційний набір чайних інструментів, виготовлених з груші, для чаювання та чайних церемоній...

690.00 грн.

Ніж для подрібнення пу-еру

Ніж для подрібнення пу-еру

Ніж для колки пу-ера, чачжень, чадао.Загальна довжина: 155ммДовжина леза: 60ммВага: 3..

75.00 грн.

Чайний пензлик

Чайний пензлик

Пензлик для догляду за чайником, Ча бі, Ча Мао Бі.Загальна довжина: 160ммДовжина кисті: 30ммМ'який п..

100.00 грн.

Чайна фігурка "Капуста", міняюча колір

Чайна фігурка "Капуста", міняюча колір

Чайна фігурка "Капуста" виготовлена зі смоли китайськими майстрами.Якщо ви її поллєте окропом, то во..

280.00 грн.

Чайна фігурка "Усміхненний Будда"

Чайна фігурка "Усміхненний Будда"

Чайна фігурка "Усміхненний Будда" виготовлена з глини китайськими майстрами.Розміри: 5,5х6..

500.00 грн.