Ча-Хе Ча-Хе Ча-Хе Ча-Хе Ча-Хе Ча-Хе

Ча-Хе

Короткий опис:
Детальніше

Наявність: 10-14 Днів
200.00 грн.
Ча-Хе, или "чайная коробочка"-предназначена для первичного знакомства с чаем, его внешним видом и ароматом сухого, спящего чайного листа. Форма Ча-Хе идеально ложится в ладони. Согрейте чай теплом своих рук, поднесите к лицу и подарите ему тепло своего дыхания. Взамен получите восхитительный аромат прогретого чайного листа.
Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Продовжити
Новини
 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості
Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність поход..
Що подарувати Батькам
"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник...
Що подарувати дівчині
Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."..
Що подарувати чоловікові
На жаль, не завжди вдається з'ясувати, який подарунок був би бажаним для чоловіка. І це зовсім не означає, що чоловіки не знають, чого хочуть. А хочуть вони багато чого - іноді навіть дуже багато чого. Чоловіки рідко дозволяють собі купувати речі не першої необхідності, концентруючись на основній св..