Ча-Хай "Белый жемчуг" 250 мл R80
Ча-Хай "Белый жемчуг" 250 мл R80 Ча-Хай "Белый жемчуг" 250 мл R80 Ча-Хай "Белый жемчуг" 250 мл R80

Ча-Хай "Белый жемчуг" 250 мл R80

Короткий опис:
Детальніше

Наявність: Є в наявності
364.00 грн.
Ча-Хай, или "Чаша Справедливости" является промежуточным сосудом между ёмкостью, в которой чай заваривается (гайванью, чайником) и чашками. Китайцы говорят, что перед чаем все равны. В ча-хае чай выравнивается по вкусу и аромату, и все участники чаепития наслаждаются единым для всех чаем.
Ваш відгук: Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
Ваше ім'я:
Оцінка:
Enter the code in the box below
Продовжити
Новини
 Смола Пуеру. Користь, ефект, особливості
Смола пуеру - чайний продукт, про який навіть в Китаї знають тільки самі спокушені, хоча виробляється Ча Гао (茶 膏) там з давніх часів. Вперше чайна паста (попередниця смоли пуеру) була виготовлена ​​в сьомому столітті нашої ери, за часів правління династії Тан. Незважаючи на стародавність поход..
Що подарувати Батькам
"Ми доти не зможемо зрозуміти батьківську любов, поки самі не станемо батьками."Генрі Уорд Бічер (1813-1887), американський письменник і проповідник...
Що подарувати дівчині
Оскар Уайльд так висловився про жінку: "Жінка створена для того, щоб її любити, а не для того, щоб її розуміти."..
Що подарувати чоловікові
На жаль, не завжди вдається з'ясувати, який подарунок був би бажаним для чоловіка. І це зовсім не означає, що чоловіки не знають, чого хочуть. А хочуть вони багато чого - іноді навіть дуже багато чого. Чоловіки рідко дозволяють собі купувати речі не першої необхідності, концентруючись на основній св..