Доставка и оплата

Ви можете оформити замовлення в нашому інтернет-магазині в будь-який час доби. Обробка замовлень менеджером інтернет-магазину - по робочих днях з 10-00 до 17-00. При обробці замовлення менеджер зв'яжеться з Вами за вказаною при оформленні замовлення телефону. Якщо у Вас накопичилися бонуси за вказаним номером, менеджер повідомить вам про це при уточненні деталей замовлення.

Прийом замовлень по телефону здійснюється щодня з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 17.00. Доставка замовлень по Києву, а також відправка по Україні здійснюється з понеділка по п'ятницю включно.

Доставка по Києву

 • Мінімальна сума для безкоштовної доставки по Києву - 1000 гривень.
 • При покупці на суму понад 1000 грн кур'єрська доставка товарів безкоштовна, якщо ж сума замовлення менше 1000 грн, вартість доставки по Києву становить 100 грн.
 • Час доставки обговорюється з менеджером.
 • По Києву доставка здійснюється кур'єром нашого інтернет-магазину з 12.00 до 17.00.
 • Кур'єр обов'язково зателефонує Вам за півгодини перед доставкою!

    

Доставка по Україні та передмістю Києва

Наш інтернет магазин здійснює доставку товарів по всій території України. Доставка можлива наступними способами:

 • післяплатою службою логістики "Нова Пошта". Відділення компанії Нова Пошта є в 630 населених пунктах України. Дізнайтеся, чи є представництво у Вашому місті. Доставка відбувається протягом 2-3 днів з моменту оформлення замовлення, оплата - при отриманні Вами замовлення в офісі компанії Нова Пошта. Вартість доставки - оплата послуг компанії Нова Пошта за грошовий переказ, становить 2% від суми замовлення + в середньому 15-20 грн. Остаточна вартість послуг "Нової поштою" підлягає уточненню при відправленні замовлення. Це найзручніший спосіб доставки по Україні! Перевага полягає в швидкості доставки, зручність оплати, а також Ви можете відстежувати містознаходження Вашого замовлення за номером декларації. Номер декларації Ви отримуєте по sms відразу ж після відправки Вашого замовлення транспортною компанією.
 • Доставка можлива транспортними компаніями justin, Укрпошта, (на Ваш вибір) за умови 100% передоплати або післяплатою, термін доставки 2-3 дні. При оформленні замовлення для доставки за межі Києва Вам необхідно вказати Ваші повні реквізити - П.І.Б., поштову адресу, індекс і контактний телефон, вид оплати. Термін безкоштовного зберігання вантажу службами доставки становить 4-5 днів. Через 5 днів нараховується комісія за зберігання товару.

Варіанти оплати товару

При оформленні замовлення в інтернет-магазині Ви можете поставити тільки один варіант оплати - готівкою кур'єру. У той же час ми приймаємо і інші форми оплати. Вкажіть бажаний спосіб оплати в коментарях до замовлення або скажіть про це по телефону менеджеру інтернет-магазину, коли він Вам передзвонить для підтвердження замовлення. Ми приймаємо такі варіанти оплати:

 • Готівкою кур'єру - (Київ та Київська область)
 • Накладений платіж - в разі доставки товару кур'єрськими службами Нова поштаjustin, Укрпошта.
 • Безготівковий розрахунок (банківський переказ). При оплаті шляхом безготівкового грошового переказу, доставка замовлення здійснюється тільки на підставі 100% передоплати за товар.
 • Оплата через Приват банк готівкою на карту або Приват 24, доставка замовлення здійснюється тільки на підставі 100% передоплати за товар.

При оформленні замовлення з наступним безготівковим розрахунком необхідно надати вказати наступну інформацію:

 • Повна юридична назва підприємства / організації замовника (із зазначенням форми власності), або ПІБ фіз. особи-платника;
 • Контактна особа (одержувач), його контакти;
 • Код ЄДРПОУ підприємства / організації;
 • Номер свід-ства платника ПДВ (якщо є);
 • Повний і точну адресу доставки замовлення.

Менеджер формує рахунок-фактуру і відправляє її замовнику вайбером або e-mail. Виставлений рахунок дійсний до оплати протягом 3 днів з моменту виставлення замовнику. У разі, якщо рахунок оплачується пізніше цього терміну настійно рекомендуємо перед оплатою зв'язатися з менеджером для уточнення реальної наявності товару на складі і повторної постановки його в резерв. Після надходження платежу на розрахунковий рахунок, наш менеджер зв'язується із замовником для уточнення деталей і термінів доставки.

При поповненні нашої платіжної картки через Приватбанк Вам необхідно вказати касиру банку тільки номер карти для поповнення і суму замовлення. Номер карти повідомляє менеджер інтернет-магазину. Комісія складає 1% від суми платежу при внесенні через касу Приватбанку або без комісії при внесенні оплати через платіжний термінал Приватбанку.